Inžinier kvality s aktívnym NJ (automotive priemysel)

Neumann Consulting s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Senec, Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
1500-1700e

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. Miesto výkonu práce BRATISLAVA
. Pre nášho klienta úspešnú nemeckú spoločnosť hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Inžiniera kvality, ktorý má skúsenosti na obdobnej pozícii a plynulo sa dorozumie nemecky.

Náplň práce:
- komunikácia požiadaviek od zákazníka v rámci firmy a koordinácia zabezpečenia podkladov pre spracovanie dokumentácie
- vedenie a organizovanie prierezových tímov s cieľom dosiahnuť požiadavky na kvalitu podľa očakávaní zákazníka
- riadenie nezhodných materiálov vrátených zákazníkom, zistených na výstupnej kontrole a podozrivých výrobkov na ceste k zákazníkovi alebo u zákazníka
- vzorkovanie na zákazníka podľa PPAP-VDA2, APQP/VDA4.3
- schvaľuje odchýlky voči špecifikácii na výrobkoch
- spolupracuje pri zavádzaní nových metód práce, ktoré vedú k zlepšeniu kvality a pri návrhu kontrolných plánov a postupov pre kontrolu kvality

- 13. plat
- nástup ihneď
- stabilné pracovné miesto
- balík sociálnych benefitov
- zvýšenie platu po skúšobnej dobe
- ďalšie školenia a vzdelávanie zabezpečované spoločnosťou

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu markech@neumannconsulting.sk
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.12.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť, ktorá pôsobí v automotive priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- prax na pozícii Inžiniera kvality v automobilovom priemysle / zákaznícka kvalita - výhodou !
- znalosť 8D reportov
- samostatnosť, komunikatívnosť, diplomatické vystupovanie
- rokovacie a organizačné schopnosti
- dodržiavanie termínov
- logické myslenie
- flexibilita, rýchla reakcia
- ISO / TS 16949

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľudmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Markech
Tel.: +421 948 761 020
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2628653   Dátum zverejnenia: 7.11.2016