Manažér údržby

Neumann Consulting s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Piešťany, Trnava, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúci/ upresníme pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú, americkú, medzinárodne pôsobiacu spoločnosť sídliacu v lokalite Voderady, hľadáme kandidáta na pozíciu Vedúci údržby so skúsenosťou 3 rokov v strojárskej / elektrotechnickej / automotive výrobe.

. miesto výkonu práce=Voderady

. zabezpečenie údržby a plynulého chodu výrobných zariadení
. zabezpečenie údržby a výmeny nástrojov pre výrobné zariadenia
. zabezpečenie údržby nevýrobných zariadení
. plánovanie a zabezpečenie preventívnej údržby
. zabezpečovanie plynulého chodu výroby
. riadenie skladu náhradných dielov
. plánovanie nákladov údržby
. vedenie tímu údržby

. stabilná pracovná pozícia v úspešnej zahraničnej spoločnosti
. práca so stabilným, zabehnutým tímom
. motivujúce finančné ohodnotenie
. množstvo školení a dalšieho vzdelávania
. balík sociálnych benefitov

V prípade záujmu o túto, alebo inú pozíciu z našej ponuky, nám zašlite svoj životopis. do predmetu správy prosím uveďte názov pozície o ktorú máte záujem.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.5.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické/ technické/ strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

. prax na pozícii Vedúceho údržby vo výrobnej spoločnosti
. vysokoškolské vzdelanie
. vyhláška elektrotechnika, min. 23
. znalosť a prax s PLC
. prax s pneumatikou, hydraulikou, senzorikou, zváraním- veľkou výhodou
. hľadáme lídra
. výborné komunikačné a organizačné zručnosti

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava

Kontakt