Disponent materiálových tokov

Neumann Consulting s. r. o.

Trenčiansky kraj, okres Zvolen, okres Turčianske Teplice, okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Topolčany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou/upresníme pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. Miesto výkonu práce Prievidza
. Pre nášho klienta úspešnú nemeckú spoločnosť hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu disponenta materiálového toku, ktorý má skúsenosti na obdobnej pozícii a dorozumie sa anglicky.

- realizácia objednávok materiálu do výroby v závislosti od spracovaných objednávok hotových výrobkov od zákazníka
- plánovanie výroby
- plánovanie dopravy materiálu do závodu a hotových výrobkov k zákazníkovi
- kontrola a správa zásob vo výrobnom závode
- zodpovednosť za starostlivosť a údržbu

- práca v medzinárodnej, prosperujúcej spoločnosti
- 13. plat
- balíček sociálnych benefitov

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis v SLOVENSKOM a v ANGLICKOM jazyku na adresu [email protected]. Prosíme, pripojte aj svoju fotografiu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú automotive spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-skúsenosti na podobnej pozícii
-spoľahlivosť, motivácia
-anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2555586  Dátum zverejnenia: 9.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou/upresníme pri osobnom pohovore