Technik elektroúdržby

Neumann Consulting s. r. o.

Trnavský kraj, Bratislava, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
motivujúci / platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. pre nášho klienta, medzinárodne pôsobiacu americkú spoločnosť sídliacu v lokalite Voderady, hľadáme Technika elektroúdržby do 3 zmennej prevádzky so skúsenosťou na podobnej pozícii v spoločnosti s automatizovanou výrobou. Ideálny kandidát má skúsenosti s údržbou, mechatronikou, hydraulikou:

. zodpovedá za bezporuchový a bezpečný chod strojov a výrobných zariadení
. vykonáva údržbu strojných zariadení a opravu strojov
. poskytuje podporu pri zlepšovaní riešení elektronických a nástrojových porúch
. pohotovo vykonáva požiadavky na údržbu a opravy
. rieši výmeny častí a súčastí výrobných liniek
. set-up liniek
. vykonávanie TPM plánov
. vykonáva ostatné práce podľa pokynov nadriadeného

. stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
. dobré pracovné podmienky
. možnosť profesného rastu
. motivujúce platové ohodnotenie

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected]
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.
Kontaktovať budeme iba úspešných uchádzačov. Za pochopenie ďakujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú úspešnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

. prax v údržbe elektrických a mechanických zariadení
. odborná spôsobilosť na elektrické zariadenie - § 21 alebo § 22 alebo § 23
. zodpovedný prístup k práci
. odolnosť voči stresu
. prax s pneumatikou, hydraulikou, senzorikou - veľkou výhodou

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2517920  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci / platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore