Technik elektroúdržby (CNC stroje)

Neumann Consulting s. r. o.

Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Topolčany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci/ upresníme na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*miesto výkonu práce = Bánovce nad Bebravou

- staroslivosť o plynulý chod liniek
- inštalácia liniek podľa jednotlivých projektov
- preventívna údržba strojov (automaty/poloautomaty)
- vedenie evidencie a objednávanie náhradných dielov

- bezplatná doprava firemným autobusom BnB - Prievidza
- 13. plat
- nástup ihneď
- stabilné pracovné miesto
- nadštandardne preplácané nadčasy
- balík sociálnych benefitov
- ďalšie školenia a vzdelávanie zabezpečované spoločnosťou

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected]
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba úspešných kandidátov. Za pochopenie ďakujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické/ technické/ strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platná vyhláška elektrotechnika, par. 21
- skúsenosť na pozícii údržbára/servisného technika vo výrobnej spoločnosti
- ochota pracovať v zmenovej prevádzke
- spoľahlivosť + chuť učiť sa

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2339526  Dátum zverejnenia: 10.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci/ upresníme na pohovore