Automatizačný inžinier

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
okres Humenné, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce
Termín nástupu
dohodou/ ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. miesto výkonu práce= Humenné+ európske závody spoločnosti

- podpora pri budovaní a implementácii PLC a DCS systémov v oblasti priemyselnej automatizácie
- poskytovanie záručného softvérovho servisu
- analytická správa robotov- simatic s5/s7
- práca s automatizačnými aplikáciami a technikou

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- množstvo školení zabezpečených a hradených spoločnosťou
- balík sociálnych benefitov
- zvyšovanie platu
- možnosť karierného rastu

Informácie o výberovom konaní

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technická/elektrotechnická

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadovaná je aktívna znalosť anglického, prípadne nemeckého jazyka
- ochota cestovať
- vyhláška elektrotechnika
- praktické skúsenosti výhodou
- znalosti Simatic s5/s7
- pozícia vhodná aj pre absolventa

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2328149  Dátum zverejnenia: 13.11.2015