Zámočník/ Montážnik

Neumann Consulting s. r. o.

okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Snina, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou/ ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700-750€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. miesto výkonu práce= Humenné alebo Spišská Nová Ves

* ponúkame zaujímavú prácu pre technicky zdatných montážnych pracovníkov/ zámočníkov so znalosťou technickej dokumentácie a so strojárskymi znalosťami. Pozícia je vhodná aj pre absolventa SŠ

* miesto výkonu práce= Humenné alebo Spišská Nová Ves

- dielenská montáž zariadení podľa výkresovej dokumentácie
- montáž ložísk a prevodoviek
- kontrola kvality vyrobených dielov

- stabilné, dlhodobé miesto v úspešnej, zahraničnej spoločnosti
- výborné pracovné podmienky v modernom pracovnom prostredí
- motivujúce finančné ohodnotenie
- zvýšenie platu po skúšobnej dobe
- iba dvojzmenná pracovná doba
- extra príplatky
- balík sociálnych benefitov

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected].
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta. Viac informácii radi poskytneme pri osobnom/ telefonickom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/ strojárske

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončený strojársky odbor
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- manuálna zručnosť a technické myslenie
- chuť pracovať
- dve zmeny, víkendy voľné

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2298713  Dátum zverejnenia: 12.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-750€