Vedúci oddelenia montáže

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu Vedúceho oddelenia montáže obsadzujeme pre nášho klienta, etablovanú zahraničnú spoločnosť pôsobiacu v segmente automotive výroby. Hľadáme dobrého people managera a motivátora, pozícia predpokladá priame vedenie cca 3 členného tímu (nepriamo cca 200 zamestnancov).

miesto výkonu práce = Bánovce nad Bebravou

- vytvorenie podkladov pre vytvorenie plánu výroby (týždenný, denný)
- koordinovanie výrobných tímov a monitorovanie plnenia týždenného plánu
- tvorba návrhov na zlepšenie efektivity výrobného procesu
- zastupovanie zmenového majstra v prípade jeho neprítomnosti
- organizovanie periodických porád
- tréning nových zamestnancov

- stabilné pracovné miesto
- balík zamestnaneckých výhod
- 13. plat
- školenia zabezpečené spoločnosťou

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis v SLOVENSKOM alebo ANGLICKOM JAZYKU, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a Váš záujem, úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorým je automobilová výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax na podobnej pozícii na oddelení montáže cca 3-5 rokov vo výrobnej spoločnosti
- skúsenosť s vedením väčšieho tímu ľudí
- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie, ideálne strojárskeho zamerania
- anglicky jazyk na komunikatívnej úrovni veľkou výhodou

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2294985  Dátum zverejnenia: 11.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1800 €