Tím líder

Neumann Consulting s.r.o.

Senec, Trnavský kraj, Piešťany, Trnava, Nové Mesto nad Váhom, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúci / platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, so sídlom v Trnave hľadáme uchádzača na p. Koordinátora úseku výroby, rep. Tím lídera:

- kontrola pracovných činností pracovníkov prideleného úseku
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- sledovanie sériových chýb, definovanie nápravných opatrení a zlepšovacích plánov
- vyhodnocovanie výsledkov zmeny
- zavádzanie nápravných opatrení a vylepšení
- zodpovednosť za vyškolenie pracovníkov v oblasti výrobných procesov
- definovanie plánov rozvoja tímov a hodnotenie zamestnancov

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- balík zamestnaneckých výhod
- prostredie modernej, dynamickej výroby
- najnovšie pracovné technológie

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu prelovska@neumannconsulting.sk
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Viac pracovných pozícii nájdete na našej web stránke:
www.neumannconsulting.sk

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a Vášmu záujmu, úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť na podobnej pozícii, resp. Tímlídera spoločnosti produkujúcej v Strojárskom/ Elektro priemysle min. 3 roky
- aktívna znalosť anglického jazyka výhodou
- práca s tímom, najmenej 5 ľudí
- proaktívna osobnosť
- systematickosť
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (4-zmenná, 12 hodinová)

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľudmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava
ID: 2281527   Dátum zverejnenia: 28.11.2016