Personálna pracovníčka

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
okres Žarnovica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stručná charakteristika:
Kompletná evidenciu mzdovej a personálnej agendy
Komplexný výpočet miezd všetkých zamestnancov spoločnosti
Komunikácia so sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami a daňovým úradom v súvislosti so mzdovými záležitosťami
Komunikácia s bezpečnostným technikom spoločnosti a zabezpečovanie školení, riešenie a dokladové vybavenie pracovných i nepracovných úrazov
Vyhľadávanie uchádzačov o zamestnanie na pracovné miesta

Podrobnejšia charakteristika, najmä :
• kompletná administratívna agenda pri nástupe nového zamestnanca (vstupná lekárska prehliadka, pracovná zmluva, vyhlásenie k nezdaniteľnej časti príjmov, rodné listy detí, prihlásenie do sociálnej a príslušnej zdravotnej poisťovne)
• zaevidovanie nového zamestnanca do informačného systému miezd
• kompletná administratívna agenda pri výstupe zamestnanca (výstupná lekárska prehliadka, odhlásenie zo sociálnej a príslušnej zdravotnej poisťovne, zápočtový list, evidenčný list dôchodkového poistenia, rôzne potvrdenia pre ročné zúčtovanie dane a ZP)
• mzdová agenda (výpočet miezd zamestnancom, výkazy pre sociálnu a zdravotné poisťovne, výkazy pre doplnkové dôchodkové poisťovne, oznamovacia povinnosť pri zmene platiteľa poistného, rôzne sumarizačné výkazy..)
• vyhotovenie rôznych potvrdení pre zamestnancov
• sledovanie DPN, následné zasielanie prihlášok a odhlášok z DPN do sociálnej poisťovne
• evidencia pracovných úrazov, vypísanie potrebných formulárov a zaslanie príslušným inštitúciám (komunikácia s bezpečnostným technikom)
• sledovanie a zabezpečovanie periodických školení zamestnancov a preventívnych lekárskych prehliadok zamestnancov
• vykonanie a kompletná evidencia ročného zúčtovania dane z príjmov a zdravotného poistenia zamestnancov
• sledovanie dochádzky a nadčasov jednotlivých zamestnancov
• sledovanie nároku na uplatňovanie daňového bonusu
• príprava splnomocnení pre vedenie referentských vozidiel
• evidencia odoslanej pošty

13. a 14. plat
príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3113326  Dátum zverejnenia: 26.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou