Rolls Royce, BMW - obsluha strojov CNC frézy

Neuman Aluminium Services Slovakia, s.r.o

Miesto práce
Bystrická 1608, Žarnovica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
650€ - 800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zručný a chceš vyrábať súčasti pre ROLLS ROYCE, BENTLEY, BMW alebo PORSCHE? Tak sa pridaj k nám!

Hľadáme zručných spolupracovníkov so záujmom pracovať v strojárenskej spoločnosti, ktorí budú vyrábať diely pre prémiové automobilky.

Náplňou práce sú jednoduché ručné manipulačné práce pri obsluhe strojov majmä CNC fréz, premeriavanie a kontrola opracovaných dielov v 3 zmennnej alebo štvorzmennej prevádzke, striedanie zmien je v týždňových intervaloch rannej, poobednej a nočnej zmeny s voľným víkendom alebo pri nepretržitom režime sa zmeny striedajú 2 dni ráno, 2 dni noc, 2 dni poobede a 2 dni voľno.

-13. a 14. plat
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3% hrubej mzdy
- zabezpečujeme autobusovú linku na príchod a odchod zo zmeny na trase Žiar nad Hronom - Žarnovica a späť
- príspevok na dopravu do výšky 100 Eur!
- ubytovanie zdarma
- možnosť pracovať aj nadčas.

Ponúkame serióznu a stabilnú prácu, pravidelná výplata mzdy je samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-manuálne zručnosti
-technické myslenie
-schopnosť rýchlo sa učiť
-zdravotná spôsobilosť
-spoľahlivosť a zodpovednosť

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Services Slovakia s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neuman Aluminium Services Slovakia, s.r.o.
Bystrická 1608
966 81 Žarnovica

Kontakt

ID: 2036671   Dátum zverejnenia: 12.8.2017