Vedúci logistiky

Neuman Aluminium Services Slovakia, s.r.o

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-riadenie oddelenia logistiky s ohľadom na spokojnosť zákazníka
-nastavenie toku materiálu od príjmu až po expedíciu k
zákazníkovi
-podpora vytvárania obalových definícii v súvislosti s plánovaním
nových projektov, výrobkov a skúšobných dodávok
-spracovanie logistických reklamácii v spolupráci s oddelením
kvality
-manažment prázdneho obalového materiálu pre priame
dodávky k zákazníkovi alebo k externému opracovateľovi
-riadenie a sledovanie stavov prijatého materiálu s ohľadom na
minimálne odchýlky, ako aj plánovanie a prevedenie inventúr
-podpora správneho postupu pri prototypoch a predsériovej
dodávky

13. a 14. plat pri pozitívnom hospodárení spoločnosti

Ponúkame Vám moderné pracovné prostredie v dynamicky silno sa rozvíjajúcej spoločnosti s mnohými možnosťami ďalšieho rozvoja.

Ak Vás náš inzerát zaujal, prosím pošlite svoj životopis na uvedenú E-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-pracovné skúsenosti s ERP Systémom (SAP, INFOR....)
-PC znalosti na pokročilej úrovni (MS OFICE...)
-znalosti v oblasti logistika s ohľadom na automobilový
priemysel
-silné komunikačné schopnosti
-schopnosť pracovať pod stresom
-tímová práca
-čistá a presná práca, samostatné jednanie
-čítanie výkresovej dokumentácie
-analytické a logické myslenie
-pochopenie celého procesu

Opracovanie Al profilov a výliskov

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neuman Aluminium Services Slovakia, s.r.o.
Bystrická 1608
96681 Žarnovicva

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2036555   Dátum zverejnenia: 7.11.2016