Junior vývojár softvéru

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
okres Žarnovica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy:
- analýza softvérových požiadaviek
- dizajn, vývoj a implementácia softvérových riešení
- technická dokumentácia
- spolupráca na koncepcii a zavedení individuálnych prispôsobení
softvéru v rámci projektov od zákazníka
- strednodobé prevzatie IT-projektov ako vedúci projektov

13. a 14. plat pri pozitívnom hospodárení spoločnosti

Pre tieto zodpovedné úlohy hľadáme angažovaného, spoľahlivého a flexibilného tímového hráča. Ponúkame Vám moderný pracovný priestor v dynamicky, silno sa rozvíjajúcom podnikateľskom prostredí s mnohonásobnými možnosťami ďalšieho rozvoja.

Ak Vás ponuka zaujala, prosím pošlite svoju žiadosť, príp. životopis s fotkou a Vašou predstavou o platových podmienkach v nemčine alebo angličtine na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika a výpočtová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vaša kvalifikácia:
-ukončené vzdelanie v oblasti hospodárskej informatiky
-znalosti v objektovo orientovanom programovaní (4GL)
-znalosti v oblasti vývoja databáz (SQL)
-dobré znalosti nemeckého a anglického jazyka
-pripravenosť na služobné cesty

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1901222  Dátum zverejnenia: 28.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou