CAM programátor

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
Bystrická 657, okres Žarnovica
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- optimalizácia frézovacích procesov 3 a 5 osí so zameraním na skrátenie výrobného času,
- zapracovanie zmien,
- nastavovanie, nábeh, odlaďovanie nových programov,
- návrh, výber nástrojov a ich upínačov,
- tvorba nastavovacej dokumentácie,
- kontrola 3 D meracích výsledkov a zapracovanie korekcií na strojoch,
- školenie nastavovačov, operátorov

- 13. a 14. plat,
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3 % hrubej mzdy,
- zabezpečujeme autobusovú linku na príchod a odchod zo zmeny na trase Žiar nad Hronom - Žarnovica a späť,
- príspevok na dopravu do výšky 100 Eur,
- ubytovanie zabezpečené

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

- počítačové znalosti: Mastercam - pokročilý, Microsoft Office - užívateľsky, SolidWorks - užívateľsky,
- znalosť riadiacich systémov: Sinumerik 840, Heidenhain 426 (len zoradenie, spustenie, korekcie stroja - programuje sa externe v Mastercam),
- čítanie technických výkresov,
- základná znalosť ISO programovania,
- nemecký jazyk - komunikatívna úroveň,
- oprávnenie na VZV - výhodou,
- zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť, technické myslenie

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3147313  Dátum zverejnenia: 26.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou