Pracovník internej logistiky

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
Bystrická 657, okres Žarnovica
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 3 resp. 4 zmeny
- práca so skenerom, odhlasovanie výroby a presun materiálu na sklad
- manipulácia s tovarom pomocou ručne vedených baterkových vozíkov resp. VZV
- nakládky a vykládky kamiónov
- obsluha výrobných pracovísk materiálom
- bezpečná manipulácia s tovarom a so zverenými strojmi a prístrojmi
- zodpovednosť za čistotu a poriadok na pracovisku
- stohovanie giter boxov
- preškolenie a obnovu platnosti preukazu zabezpečujeme
- vlastníci preukazu VZV budú uprednostnení

- zaujímavé platobné ohodnotenie vrátane dovolenkových a vianočných odmien
- práca v nadnárodnej spoločnosti a v dobrom kolektíve
- možnosť kariérneho rastu a získavania nových zručností
- stravné lístky
- práca s modernými a progresívnymi technológiami v novovytvorených priestoroch

Požiadavky na zamestnanca

- zručnosť
- ochota pracovať nadčas
- ochota pracovať na zmeny
- spoľahlivosť
- ovládanie nemeckého jazyka výhodou

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2434148  Dátum zverejnenia: 12.2.2016