Technik predaja

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
Žanovica, Partizánska 85, okres Žarnovica
Termín nástupu
1.4.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, podľa praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

cenové kalkulácie, vystavenie cenových ponúk, komunikácia so zákazníkom,vykonávanie kontroly zmlúv, objednávok,vykonávanie analýz trhu predaj dielov vyrobených technológiou pretlačovania, stanovenie priorít pri kapacitných problémoch vo výrobe,komunikácia termínových a nákladových zmien na zákazníka, detailná podpora požiadaviek zákazníka, príprava zákazníckeho dopytu pre spracovanie, kontrola verzií výkresov, účasť na vzorovaní

13. a 14. plat
DDP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

skúsenosti s kalkuláciami, základné znalosti kvality APQP,FMEA,PPAP,ISO TS16949, čítanie technických výkresov,flexibilný, technické myslenie

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2039097  Dátum zverejnenia: 6.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, podľa praxe