Grafik+Front-end kóder

NetSuccess, s.r.o.

Miesto práce
Lazaretská 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Netsuccess, s. r. o. je partia ľudí, ktorá sa zaoberá internetom a internetovým marketingom, tvorbou web stránok a programovaním aplikácií pre Facebook a smartphony.

Máš vášeň pre vytváranie nových, zaujímavých a efektných vecí? Snívaš o tom aby všetci mohli vidieť Tvoju prácu? Máš fantáziu a vieš ju účelne použiť? Možno hľadáme práve Teba!

Hľadáme do nášho tímu šikovného, spoľahlivého front-end kódera + grafika so skúsenosťami a chuťou neustále pracovať na svojej kreativite, ktorý sa nebojí výziev a baví ho široké spektrum uplatnenia jeho kreatívnych zručností. Hľadáme človeka, ktorý bude:

- ovládať HTML, CSS a JavaScript (kódovanie)
- ovládať Adobe Animate
- ovládať prácu s photoshopom a inými grafickými nástrojmi
- má za sebou už nejaké práce (portfólio potrebné)
- sleduje trendy v danej oblasti, prichádza aj s novými nápadmi
- práca s gitom výhodou, nie však podmienkou

Privítame zodpovedného kolegu, so zmyslom pre detail, pozorného, samostatne mysliaceho a zdravo bláznivého.

Naša firma sídli v Bratislave, ale máme kolegov, ktorí pracujú aj z iných miest alebo zahraničia. Pri tomto výbere preto nie je vaše miesto bydliska rozhodujúce.

- pružný pracovný čas
- adekvátne ohodnotenie pracovného výkonu
- príjemný a priateľský pracovný kolektív
- dodržiavanie dohodnutých pravidiel
- silné zázemie zahraničného majiteľa
- práca na zaujímavých projektoch, ktoré majú význam
- profesionálny rast
- neformálne a otvorené vzťahy
- teambuildingy
- stolný futbal a kolobežka v priestoroch firmy :-)

Hľadáme kódera + grafika pre tvorbu bannerov, ak si myslíš, že si to Ty, pošli nám svoje portfólio.
Uchádzačov vyberáme priebežne na základe doterajších skúseností alebo preukázanej motivácie. Neváhaj a pošli nám svoj životopis a motivačný list. Nezabudni priložiť portfólio vlastných prác, v opačnom prípade sa nebudeme žiadosťou o zamestnanie zaoberať. Budeme kontaktovať každého jedného uchádzača bez ohľadu na výsledok výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Flash - Základy
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť samostatného pracovania, rozmýšľania pri práci
- schopnosť prebrať zodpovednosť za svoju prácu
- vedieť odhadnúť dobu trvania svojej práce
- predpoklad rýchleho učenia sa a vzdelávania sa
- precízny s dôrazom na detail, estetické cítenie
- úprimnosť

Sme na trhu od r. 2008 a zameriavame sa na internetový marketing, tvorbu webových stránok, reklamných kreatív . Ako certifikovaný Google Premium Partner hráme prvú ligu pri manažovaní reklamy vo vyhľadávači aj reklamnej sieti. Sme členom ADMA - Asociácia digitálnych marketingových agentúr. Prevádzkujeme vlastný reklamný systém INRES. V NetSuccess je nás viac ako 30 zamestnancov.

Sme experti na:
- online marketing
- online reklama
- mediálne plánovanie
- web analýzy
- webdizajn a webové technológie
- sociálne siete
- Pay per click reklama
- reklamný systém INRES

V roku 2011 sa stal spoločníkom v NetSuccess, s.r.o. vydavateľský dom Petit Press a.s. prevádzkovateľ najväčšieho online spravodajského portálu www.sme.sk a vydavateľ denníka SME.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3068336  Dátum zverejnenia: 18.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou