Account/Sales Manager

NetSuccess, s.r.o.

Miesto práce
Lazaretská 12, 811 08 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
január 2016 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Motivačná odmena: Fix & variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme osobu, ktorá v sebe spojí dve veci:
1. vie nájsť vhodného klienta (obchod) a
2. dokáže sa o neho dlhodobo starať (account)

Vytvárame kvalitné technologické riešenia (najmä webové stránky, e-shopy a internetovú reklamu) na mieru pre každého klienta. Je to nikdy nekončiaci proces a preto budeš mať každej firme čo ponúknuť.

Nemusíš sa báť, ak priamo s internetom nemáš veľké skúsenosti, prejdeš kvalitným školením. Pre nás je dôležitý talent v komunikácii s ľuďmi.

Výhodu majú ľudia s obchodnými zručnosťami a s existujúcimi kontaktami na podnikateľské subjekty.

- pružný pracovný čas
- príjemný a priateľský pracovný kolektív
- pozorné a slušné vedenie
- dodržiavanie dohodnutých pravidiel
- nesľubujeme čo nevieme splniť
- silné zázemie zahraničného majiteľa
- práca na zaujímavých projektoch, ktoré majú význam
- stolný futbal a kolobežka v priestoroch firmy :-)
ale aj
- firemný mobil
- notebook
- preplatené cestovné náklady
- profesionálny rast

Uchádzačov vyberáme priebežne na základe doterajších skúseností alebo preukázanej motivácie. Neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Uveďte nám prosím tiež referencie z predchádzajúcich zamestnaní relevantných k tejto pozícii. Budeme kontaktovať každého jedného uchádzača bez ohľadu na výsledok výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

3

Ideálny kandidát sa nájde v tomto zozname:
- skúsenosti v komunikácii s biznis klientmi
- obchodný talent s aktívnym záujmom o internetovú problematiku
- veľmi dobrý písomný a verbálny prejav v nemčine
- znalosť problematiky webdizajnu
- samostatnosť a organizačné schopnosti
- schopnosť vytvárať stabilné interpersonálne vzťahy
- precíznosť pri vykonávaní zverených úloh

Sme na trhu od r. 2008 a zameriavame sa na internetový marketing, tvorbu webových stránok, reklamných kreatív . Ako certifikovaný Google Premium Partner hráme prvú ligu pri manažovaní reklamy vo vyhľadávači aj reklamnej sieti. Sme členom ADMA - Asociácia digitálnych marketingových agentúr. Prevádzkujeme vlastný reklamný systém INRES. V NetSuccess je nás viac ako 30 zamestnancov.

Sme experti na:
- online marketing
- online reklama
- mediálne plánovanie
- web analýzy
- webdizajn a webové technológie
- sociálne siete
- Pay per click reklama
- reklamný systém INRES

V roku 2011 sa stal spoločníkom v NetSuccess, s.r.o. vydavateľský dom Petit Press a.s. prevádzkovateľ najväčšieho online spravodajského portálu www.sme.sk a vydavateľ denníka SME.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1923958  Dátum zverejnenia: 30.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivačná odmena: Fix & variabilná zložka