Šikovný obchodník / obchodníčka

NetSuccess, s.r.o.

Miesto práce
Lazaretská, 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
fix + motivačná provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne oslovovanie a vyhľadávanie nových klientov, starostlivosť o pridelených klientov, prezentovanie služieb agentúry priamo u klienta, aktívny predaj služieb agentúry.

firemný mobil, notebook, preplatené cestovné, stabilná práca v prosperujúcej firme, možnosť profesionálneho rastu, príjemný pracovný kolektív a atmosféra

Prosíme zaslať životopis a motivačný list na uvedený e-mail. Ozveme sa iba vybraným uchádzačom, ďakujeme za pochopenie. Hľadáme iba uchádzačov s praxou minimálne tri roky v oblasti obchodu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

account manažér, sales manažér v oblasti reklamy (printy,rádiá,internet)

Počet rokov praxe

3

Hľadáme šikovného človeka s praxou v oblasti predaja reklamy. Prax v online marketingu výhodou. Veľkou výhodou sú už vybudované vzťahy s klientmi.

- vynikajúce komunikačné schopnosti
- aktívny prístup
- kreatívne myslenie
- precíznosť pri vykonávaní zverených úloh
- flexibilita
- organizačné schopnosti
- skúsenosti s aktívnym predajom reklamy v médiách
- reprezentatívna a komunikatívna osobnosť s dobrým vystupovaním

Sme na trhu od r. 2008 a zameriavame sa na internetový marketing, tvorbu webových stránok, reklamných kreatív . Ako certifikovaný Google Premium Partner hráme prvú ligu pri manažovaní reklamy vo vyhľadávači aj reklamnej sieti. Sme členom ADMA - Asociácia digitálnych marketingových agentúr. Prevádzkujeme vlastný reklamný systém INRES. V NetSuccess je nás viac ako 30 zamestnancov.

Sme experti na:
- online marketing
- online reklama
- mediálne plánovanie
- web analýzy
- webdizajn a webové technológie
- sociálne siete
- Pay per click reklama
- reklamný systém INRES

V roku 2011 sa stal spoločníkom v NetSuccess, s.r.o. vydavateľský dom Petit Press a.s. prevádzkovateľ najväčšieho online spravodajského portálu www.sme.sk a vydavateľ denníka SME.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1348620  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + motivačná provízia