Čašníčka

NETO, s.r.o.

Motorest NON STOP, Hlavná 1, Strečno, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
1.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
2.50 EUR/hodina, Po uplynutí skúšobnej lehoty 2,70€/hodinu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj a vynášanie jedál, práca s kasou a zvereným tovarom, udržiavanie poriadku na prevádzke

strava plne hradená zamestnávateľom, pitný režim, odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Nepožadujeme odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme pracovitosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, príjemné a slušné vystupovanie.

Naša spoločnosť prevádzkuje Motorest NON STOP 4 roky. Dostali sme ocenenie v Registri solventných firiem za výbornú platobnú morálku a spoľahlivé platenie miezd a odvodov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2337665  Dátum zverejnenia: 23.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.50 EUR/hodina, Po uplynutí skúšobnej lehoty 2,70€/hodinu.