Penetračný tester – onsite projekty

Nethemba s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Praha
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadanie bezpečnostných zraniteľností v najpestrejších webových aplikáciach a webových službách. Testovanie webových aplikácii je obvykle realizované podľa OWASP Testing Guide. Výsledok testovania je následne zdokumentovaný vo vytvorenej výslednej správe v slovenskom alebo v anglickom jazyku.
V prípade záujmu je možné výnimočne testovať mobilné aplikácie v Android / iOS (výnimočne BlackBerry, či Windows Phone), ktoré zahŕňa detailné testovanie mobilných aplikácií a príslušných webových služieb v súlade s OWASP Mobile Security Project.

Nutné vstupné podmienky pre uchádzača:
• schopnosť pracovať “on-site” u zákazníka
• schopnosť samostatne hľadať bezpečnostné zraniteľnosti
• znalosť aspoň jedného skriptovacieho jazyka (python, ruby, perl, bash/awk ..)
• dobrá znalosť angličtiny
• silné etické zásady

Zvýhodňujúce podmienky pre uchádzača:
• “developerské” skúsenosti s tvorbou rozsiahlych webových, či mobilných aplikácií
(Java, .NET, Objective – C, ...)
• znalosti reverzného inžinierstva a disasemblovania
• skúsenosti z penetračného testovania webových aplikácií
• skúsenosti z penetračného testovania mobilných aplikácií
• znalosť OWASP Testing Guide, OWASP Mobile Security Project
• znalosť webových služieb, operačných systémov Android, iOS
• uchádzači žijúci v okolí Bratislavy alebo Prahy (kvôli “on-site” testovaniu)

• výborný pracovný kolektív a možnosť neustáleho vzdelávania sa
• personálny rozvoj (preplatenie všetkých relevantných bezpečnostných certifikátov, bezpečnostných konferencií alebo školení a pod.)
• odmena priamo závislá od množstva a objemu realizovaných penetračných testov a bezpečnostných auditov

V prípade, že Vás ponuka oslovila, zašlite svoje CV na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Nethemba je slovenská bezpečnostná IT spoločnosť založená v roku 2007 špecializujúca sa primárne na bezpečnosť webových aplikácií a penetračné testy. Tvoria ju špecialisti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti bezpečnosti. Okrem širokého portfólia, ktoré zahŕňa intranetové a lokálne systémové audity, digitálne forenzné analýzy, audity bezdrôtových sietí, či bezpečný návrh VoIP, Nethemba ako jediná na Slovensku a v Čechách ponúka bezpečnostné audity RFID technológií a venuje sa aktívnemu výskumu v oblasti bezpečnosti, čo demonštruje pravidelnými prezentáciami na konferenciách po celom svete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3141025  Dátum zverejnenia: 24.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou