Aplikačný bezpečnostný expert

Nethemba s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Praha
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis práce:

Hľadanie bezpečnostných zraniteľností v Android / iOS aplikáciach (výnimočne BlackBerry, či Windows Phone) a v najpestrejších webových aplikáciach a webových službách. Testovanie mobilných aplikácií zahŕňa detailné otestovanie mobilných aplikácií a príslušných webových služieb v súlade s OWASP Mobile Security Project, testovanie webových aplikácii je obvykle realizované podľa OWASP Testing Guide. Výsledok testovania vyžadujeme zdokumentovaný vo výslednej správe v slovenčine a angličtine.

Ako spoločnosť ponúkame:

- výborný pracovný kolektív a možnosť sa veľa naučiť
- zabezpečený personálny rozvoj (preplatenie všetkých relevantných bezpečnostných certifikátov, bezpečnostných konferencií alebo školení apod)
- odmena priamo závislá od množstva a objemu realizovaných penetračných testov a bezpečnostných auditov
- veľká sloboda (možnosť pracovať na diaľku a podľa individuálnych potrieb uchádzača)

V prípade, že spĺňate uvedené "Nutné vstupné podmienky pre uchádzača", zašlite váš životopis. Za prejavený záujem o pracovnú ponuku vopred ďakujeme, no odpovedať budeme len na relevantné životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Mac OS - Základy
Microsoft Windows - Základy
UNIX/Linux - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nutné vstupné podmienky pre uchádzača:

- schopnosť samostatne hľadať bezpečnostné zraniteľnosti - výborný zdroj The Web Application Hacker's Handbook: Finding and Exploiting Security Flaws
- znalosť aspoň jedného skriptovacieho jazyka (python, ruby, perl, bash/awk ..)
- schopnosť pracovať "on-site" u zákazníka
- dobrá znalosť angličtiny
- silné etické zásady

Zvýhodňujúce podmienky pre uchádzača:

- "developerské" skúsenosti s tvorbou rozsiahlych webových, či mobilných aplikáci (Java, .NET, C)
- znalosti reverzného inžinierstva a disasemblovania
- akékoľvek skúsenosti z penetračného testovania mobilných a webových aplikácií
- znalosť OWASP Mobile Security Project a OWASP Testing Guide
- znalosť operačných systémov Android, iOS a webových služieb
- uchádzači žijúci v Bratislave alebo v Prahe (kvôli "on-site" testovaniu)

Nethemba je slovenská bezpečnostná IT spoločnosť založená v roku 2007 špecializujúca sa primárne na bezpečnosť webových aplikácií a penetračné testy. Tvoria ju špecialisti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti bezpečnosti. Okrem širokého portfólia, ktoré zahŕňa intranetové a lokálne systémové audity, digitálne forenzné analýzy, audity bezdrôtových sietí, či bezpečný návrh VoIP, Nethemba ako jediná na Slovensku a v Čechách ponúka bezpečnostné audity RFID technológií a venuje sa aktívnemu výskumu v oblasti bezpečnosti, čo demonštruje pravidelnými prezentáciami na konferenciách po celom svete.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2255724  Dátum zverejnenia: 22.9.2015