PHP programátor

Netfinancie, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok, Radničné námestie 1, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme programátorov, od ktorých očakávame:
• znalosť HTML (XHTML)
• znalosť CSS
• znalosť JS (jQuery)
• znalosť PHP
• znalosť SQL (MySQL)
• znalosť Nette frameworku je vítaná (nette.org)
• znalosť bootstrap je vítaná (getbootstrap.com)
• znalosť WSDL je vítaná

Programátor môže pracovať na plný / čiastočný úväzok vo firme, ale ponúkame aj možnosť práce z domu.
• práca v mladom, ale skúsenom kolektíve
• flexibilný pracovný čas - možnosť prispôsobenia pracovného času osobným potrebám
• atraktívne platové ohodnotenie
• stabilná spoločnosť, ktorá je súčasťou silnej finančnej skupiny

Štruktúrovaný životopis spolu so sprievodným motivačným listom zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich uvedené znalosti a predpoklady. Odborné predpoklady a zručnosti preverujeme zaslaním malého testovacieho zadania, ktoré je potrebné v určenom čase pripraviť. Záujemca o pozíciu, ktorý test uspokojujúco vyrieši, bude zaradený do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, programovanie

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
SQL - Pokročilý
.NET - Pokročilý
CSS - Pokročilý
Administrácia MySQL - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• myslenie v oblasti kombinatoriky, štatistiky a pravdepodobnosti
• samostatnosť v riešení úloh a zadaní
• samostatnosť pri analýze problémov
• schopnosť učiť sa rýchlo nové veci
• flexibilita a schopnosť rýchleho prispôsobenia sa zmenám priorít a projektov

Spoločnosť Netfinancie.sk je nezávislá poradenská spoločnosť, ktorá na slovenskom finančnom trhu stabilne pôsobí už 17 rokov.
Sme priekopníkmi online porovnávania a predaja poistenia. Našimi partnermi sú všetky významné slovenské poisťovne.
Od roku 2021 sme súčasťou silnej medzinárodnej skupiny Netrisk Group, ktorá okrem Slovenska pôsobí tiež v Českej republike, Poľsku, Rakúsku, Maďarsku a Litve.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3142442  Dátum zverejnenia: 6.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, motivujúci