Nestlé Trade Marketing Trainee #riseandshine

Nestlé Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.06.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš získať pracovné skúsenosti a odštartovať svoju kariéru v oddelení Trade Marketingu COFFEE a CULINARY? Poď pracovať k nám a staň sa súčasťou tímu Nestlé.

Na stáži sa budeš u nás zaoberať podporou oddelenia Trade Marketingu. Pod vedením skúsených odborníkov sa naučíš ako plánujeme podporu predaja na základe dostupných dát a informácií o našich spotrebiteľoch. Spoznáš fungovanie nadnárodnej spoločnosti a budeš mať priestor uplatniť svoje nápady.

ČO BUDEŠ MAŤ NA STAROSTI?
• Analýzu trendov na trhu – práca s dostupnými dátami – predajné dáta a spotrebiteľské prieskumy
• Spoluprácu s obchodným a marketingovým oddelením pri tvorbe podpory predaja
• Spoluprácu s agentúrami na marketingových materiáloch
• Zhodnotenie úspešnosti marketingových aktivit
• Tvorbu Point of Sale materiálov

Nezaujala ťa táto ponuka stáže? Vyber si z ďalších, ktoré nájdeš na https://nestle.taleo.net/careersecti...

PONÚKAME:
• Zaujímavú prácu pre najväčšiu FMCG spoločnosť
• Prácu v profesionálnom a dynamickom tíme
• Jedinečnú odbornú pracovnú skúsenosť
• Trainee development program
• Stáž v rozsahu 12 mesiacov

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

POŽADUJEME:
• Analytické myslenie
• Štatút študenta VŠ (PODMIENKOU)
• Anglický jazyk minimálne na úrovni B2
• Proaktívny, precízny a inovatívny prístup
• Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
• Flexibilitu (rozsah práce sú 2 – 3 dni v týždni)
• Výbornú znalosť MS Office (predovšetkým EXCEL)

Kde bolo, tam bolo…
…v našom závode Carpathia v Prievidzi vyrábame najchutnejšie polievky na svete, bodka. Keďže ale nechceme zaspať na bobkovom liste, snažíme sa neustále zlepšovať v tom, čo robíme, a ako to robíme. Máme svoje štandardy, postupy a procesy (rovnako ako Vaša babička, keď Vám varila francúzsku polievku), ale uvedomujeme si, že doba sa neustále meni, a nekonvenčné mysle či pracovité ruky nám môžu priniesť nový, korením voňajúci vietor do našich plachiet. A preto hľadáme práve VÁS! Pridajte sa k nám, a pracujte pre najväčšiu potravinársku spoločnosť na svete, ktorá vyrába legendárne produkty značiek Maggi a Carpathia.

PS: V Bratislave máme kancelárie (ten výhľad na Karpaty - na nezaplatenie), tam naberáme taktiež ;-)

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Košovská cesta 11
971 27 Prievidza
ID: 3021274   Dátum zverejnenia: 20.4.2017