Trade Marketing Specialist - Culinary

Nestlé Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Košovská cesta 11, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadávanie príležitostí na trhu s cieľom zvýšiť hodnotu kategórie
Plánovanie a realizácia riešenia TMP v rámci príslušného rozpočtu
Proaktívna kooperácia medzi tímami ako MKT, Sales a CCSD
Pravidelné analýzy kanálových dát (kanálové trendy)
Implementácia perfektného obchodu na tradičnom trhu (merchandising regálu, efektívne umiestnenie druhotných vystavení…)

Sme spoločnosť s otvoreným a povzbudivým prostredím.
Staráme sa o váš osobný rozvoj a trvajúcu spokojnosť zamestnanca.

Ponúkame zaujímavý balík odmien s fixnými a pohyblivými odmenami PLUS, Flexibilné dni, Flexibilný pracovný čas, dôchodkový fond a príspevok na životné poistenie, Prístup do Benefit Plus portálu (tu si môžete vybrať z rôznych benefitov pre voľný čas a wellness), príspevok na dojčenskú výživu pre deti, Nestlé Zamestnanci” program pre Mobilnú tarifu, Bonus pre životné a pracovné jubileum a iné atraktívne krátkodobé & dlhodobé ponuky pre zamestnancov spoločnosti Nestlé.

Zaujala Ťa táto ponuka a naša spoločnosť ? Neváhaj a pošli nám tvoj životopis spolu s motivačným listom! Ak máš vhodné skúsenosti tak sa s tebou radi stretneme.

Tešíme sa na tvoju odpoveď.

Máš skúseností v obchode v FMCG a baví te analýza a kreativní práce s daty?
Neváhaj sa stať súčasťou tímu, kde uvidíš výsledky tvé práce.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.12.2016 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vysokoškolské vzdelanie
1-2 ročná prax v FMCG z oblasti obchodu, trade/brand marketingu
Ovládanie PC (pokročilý MS Excel, PowerPoint)
Plynulá angličtina (úroveň B1)
Vodičský preukaz skupiny B

Silné strategické myslenie a schopnosť argumentovať
Kreatívna, proaktívna a energická osobnosť so zmyslom hľadať a nachádzať riešenia
Silné komunikačné a prezentačné skúsenosti
Analytické myslenie zdatné pri budovaní stratégií na základe interpretácie dát
Tímový hráč

Nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a distribúciou potravinárskych výrobkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Košovská cesta 11
97127 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea KRYŠTOFKOVÁ
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2803164   Dátum zverejnenia: 8.11.2016