Datamart designer / developer

NESS Slovensko, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť rozvíjať ďalej svoju IT kariéru v oblasti BI a Datamartu. Ponúkame možnosť pracovať na zaujímavých projektoch na Slovensku i v Čechách! Naše technologické riešenia sú postavené na unikátnom know-how z oblasti BI a pridanej hodnote pre zákazníka.

Náplňou Vašej práce bude:
- návrh, vývoj a údržba dátového skladu a nástrojov pre analýzu
- analýza, návrh, vytváranie, modifikácia ETL skriptov/procesov, ich testovanie, ladenie integrácia a nasadenie do produkcie
- vytváranie skriptov a dotazov pre automatizáciu validácie dát
- návrh a implementácia reportov a dashboardov
- monitorovanie, ladenie výkonnosti ETL a BI infraštruktúry
- spolupráca s ostatnými členmi teamu

Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Zaujímavé lokálne aj medzinárodné projekty
Možnosť odborného aj jazykového vzdelávania
5 dní dovolenky navyše
Možnosť práce z domu
Prepracovaný systém benefitov

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Minimálne 3 roky skúsenosti na pozícii databázový špecialista alebo podobnej
Skúsenosti s dátovým modelovaním
Rozsiahle skúsenosti v tvorbe SQL, SSIS, SSRS skriptov, databázových štruktúr a uložených procedúr
Skúsenosti s dátovými skladmi
Skúsenosti exportom/importom metadát, schém, a databázových objektov ako súčasti deployment pipeline (Dev-Test-Prod)
Preukázateľná schopnosť písať skripty na vytváranie databázových štruktúr, vyberanie dát, modifikáciu dát
Skúsenosť s nástrojom pre vizualizáciu dát (MS SQL Reporting Services, PowerBI, Pentaho, JasperReports, Tableau)
Aktívna znalosť anglického jazyka
Analytické myslenie, dôslednosť a precíznosť
Schopnosť porozumieť logickej architektúre návrhu
Komunikatívnosť, orientácia na zákazníka
Schopnosť riešiť problémy

Na Slovensku sme súčasťou globálnej spoločnosti Ness Digital Engineering s technologickými centrami v Bratislave a Košiciach, v ktorých zamestnávame približne 600 IT expertov.
Patríme tak k najvýznamnejším spoločnostiam na trhu. V regióne strednej a východnej Európy máme ďalšie inovačné centrá v Českej republike a Rumunsku a dohromady viac ako 1 500 odborníkov. S dvadsať jedna pobočkami v jedenástich krajinách a viac ako 4 000 zamestnancami obsluhujeme našich klientov po celom svete.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2995908  Dátum zverejnenia: 3.4.2017