Developer - Financie

NESS KE, s.r.o.

Miesto práce
Moldavská cesta 10/B, 040 11 Košice-Juh
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš klient je svetovým lídrom v poskytovaní riešení na boj s finančnou kriminalitou. Používateľmi produktov sú najväčšie svetové banky a finančné inštitúcie. Produkty a riešenia sú zamerané na odhaľovanie prania špinavých peňazí, odhaľovanie a prevenciu finančných podvodov a tiež na zabezpečenie súladu s regulačnými pravidlami.

Náplň práce:
• Vývoj na webových komponentoch použitím Javascript, XSLT, XML a platformy vyvíjanej u zákazníka
• Písanie SQL príkazov na získanie údajov nad veľkou množinou dát
• Programovanie na aplikačnej vrstve
• Analýza problémov a opravovanie chýb na už existujúcich verziách
• Pomoc pri inštalácii a riešení problémov na testerských prostrediach a prostrediach u zákazníka
• Poskytovanie podkladov pre písanie technickej dokumentácie

• Dovolenka navyše
• Sickness days
• Jazykové kurzy
• IT kurzy a certifikácie
• Soft skills školenia
• Nákupy odbornej literatúry
• Zaujímavé zľavy u našich komerčných partnerov
• Home Office
• Ness Summer club – letný klub pre deti zamestnancov s bohatým programom počas celých prázdnin
• Referral Fee Program
• Diners club kreditná karta
• Pestrá práca v motivovanom a vysoko kvalifikovanom tíme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

SQL - pokročilý

• Skúsenosť s SQL
• Skúsenosť s programovaním výhodou
• Skúsenosť s JavaScriptom a XSLT výhodou
• Skúsenosť s Javou výhodou
• Spoľahlivý a zodpovedný prístup k práci
• Schopnosť tímovej práce
• Analytické myslenie
• Ochota učiť sa nové veci (aj formou samoštúdia)

NESS KDC, based in Kosice, Slovakia, established in 2005, is Software Product Development and Technology Innovation Center serving its partners in industries such as Automotive, Transportation, Mobile, Media, Finance, Power and Big Data.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Moldavská cesta 10/B
040 11 Košice-Juh
www.nesskdc.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alena Štefaniková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2483054   Dátum zverejnenia: 25.5.2017