Projektový manažér

NES Nová Dubnica s.r.o.

Miesto práce
M. Gorkého 820/27, 018 51 Nová Dubnica, Ilava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi projekty výroby podľa cudzej aj internej projektovej dokumentácie
- sleduje všetky etapy projektu – výroba, montáž, skúšky, balenie, expedícia
- dohľad nad montážou a oživením u zákazníka
- vyhodnocovanie projektu v záverečnej etape
- vedie rokovania so zákazníkom a projektantom o technickej špecifikácii
- riadi prípravu konštrukčnej dokumentácie
- objednáva nákupy podľa dokumentácie a nákupy potrebných nevyšpecifikovaných komponentov
- zadáva požiadavky do výroby
- vedie kontrolné dni projektov
- koordinuje program a realizáciu skúšok

Stabilné zamestnanie v slovenskej spoločnosti
Perspektíva odborného rastu
Adekvátne platové ohodnotenie, benefity

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, žiadosti so štruktúrovaným životopisom zasielajte na e-mail: personalne@nes.sk Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.10.2016 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

v danej oblasti min. 5 rokov

- práca s PC -Word, Excel, Outlook
- aktívna znalosť AJ, NJ – vítaný
- prax v riadení projektov elektro v oblasti zákazkovej výroby resp. príbuznej oblasti nevyhnutnosťou
- riadiace schopnosti, zodpovednosť za úspešné odovzdanie zákazky zákazníkovi, organizačné schopnosti
- komunikatívny typ schopný komunikovať požiadavky, termíny harmonogramu prierezovo cez celú firmu od konštrukčnej kancelárie až po výrobu

Spoločnosť bola založená v r. 1992 a zameriava sa na vývoj, výrobu a predaj zariadení výkonovej elektroniky, pohonov, automatizačnej techniky a dodávky technologických riešení vysokej technickej úrovne s dôrazom na vlastné firemné know-how.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

M. Gorkého 820/27
018 51 Nová Dubnica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Regendová
Tel.: 042-4401 271, 0907-942 107
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2485462   Dátum zverejnenia: 21.9.2016