Manažér kusových zákaziek - asistent technického manažéra

NES Nová Dubnica s.r.o.

Miesto práce
M. Gorkého 820/27, 018 51 Nová Dubnica, Ilava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pod vedením technického manažéra zabezpečuje významné kusové (neopakujúce sa) zákazky spoločnosti po administratívnej a organizačnej stránke, a to na základe vlastnej alebo cudzej dokumentácie
• plánuje a koordinuje všetky interné etapy zákazky – projekčné práce, programovacie práce, výrobu, montáž, skúšky, balenie, expedíciu
• plánuje a koordinuje všetky externé etapy zákazky - šéfmontáž alebo montáž, kontrolu elektrického zapojenia, oživovanie / uvádzanie do chodu, odovzdávanie koncovému zákazníkovi, odstraňovanie záručných a pozáručných závad
• plánuje a koordinuje priebeh zákazky, vrátane nárokov na pracovníkov, prostriedky, sledovanie plnenia prác na zákazke, sledovanie rozpočtu, čiastkových úloh a termínov v rámci zákazky
• vedie dokumentáciu o plnení zákazky
• vyjednáva so zákazníkom, subdodávateľmi, koncovým užívateľom
• pod vedením technického manažéra vedie rokovania so zákazníkom a projektantom o technickej a termínovej špecifikácii zákazky
• administratívne riadi prípravu konštrukčnej a projektovej dokumentácie
• v spolupráci s projektantom elektro objednáva nákupy podľa dokumentácie a nákupy potrebných nevyšpecifikovaných komponentov, sleduje priebeh dodávok a podľa potreby zasahuje
• zadáva požiadavky do výroby, vedie kontrolné dni projektov, koordinuje program a realizáciu skúšok

Práca v stabilnej spoločnosti
Možnosť odborného rastu
Adekvátne platové ohodnotenie, benefity

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, žiadosti so štruktúrovaným životopisom zasielajte na e-mail: personalne@nes.sk Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• SŠ / VŠ vzdelanie technického zamerania (elektrotech. zameranie výhodou)
• projektovanie na PC a znalosť CAD systémov výhodou
• práca s PC - Word, Excel, Outlook
• aktívna znalosť AJ. NJ – vítaný
• VP skup. B
• schopnosť do učitej miery rozhodovať samostatne a niesť za to zodpovednosť
• prax v oblasti kusovej / zákazkovej výroby
• organizačné schopnosti, spoluzodpovednosť za úspešné odovzdanie zákazky zákazníkovi
• dobré komunikačné schopnosti s cieľom prenášať technické a termínové požiadavky prierezovo na celú firmu od technickej prípravy cez zásobovanie až po výrobu

Spoločnosť sa zameriava na vývoj, výrobu a predaj zariadení výkonovej elektroniky, pohonov, automatizačnej techniky a dodávky technologických riešení vysokej technickej úrovne s dôrazom na vlastné firemné know-how.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

M. Gorkého 820/27
018 51 Nová Dubnica
ID: 2485462   Dátum zverejnenia: 9.2.2017