Referent obchodného oddelenia

NES Nová Dubnica s.r.o.

Miesto práce
M. Gorkého 820/27, 018 51 Nová Dubnica, Ilava
Termín nástupu
ihneď (dohodou)
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za predaj a prezentovanie produktov a potrieb spoločnosti
• akvizícia nových a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• poskytovanie poradenstva pri výbere vhodného riešenia v závislosti od definovaných požiadaviek a potrieb zákazníkov
• predkladanie cenových ponúk, tvorba cenových kalkulácií projektov, dohadovanie konečnej podoby zmluvných podmienok
• príjem a evidencia zákazníckych objednávok, sledovanie objednávok, kontrola nákladovosti, vystavovanie dodacích listov
• sledovanie úhradových dispozícií v obchodných prípadoch súvisiacich s predmetom predaja
• tvorba prospektov nových výrobkov a obchodno-technické informačné materiály pre ponuky a výberové konania; tvorba prezentácií
• v spolupráci s celým obchodným oddelením zabezpečuje propagáciu firmy a marketingové aktivity, realizáciu výstavných expozícií podľa plánu výstav
• starostlivosť o pridelenú produktovú časť firemného webu
• prieskum trhu, monitorovanie konkurenčných aktivít
• zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov

Stabilné zamestnanie v slovenskej spoločnosti
Možnosť osobného ako aj profesného rastu
Adekvátne platové ohodnotenie, benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické / ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

znalosť informačného systému SPIN od ASSECO Solutions výhodou
ovládanie ďalšieho svetového jazyka vítané
komunikatívnosť, prezentačná schopnosť, flexibilita, samostatnosť

Spoločnosť bola založená v r. 1992 a zameriava sa na vývoj, výrobu a predaj zariadení výkonovej elektroniky, pohonov, automatizačnej techniky a dodávky technologických riešení vysokej technickej úrovne s dôrazom na vlastné firemné know-how.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

M. Gorkého 820/27
018 51 Nová Dubnica
ID: 2454159   Dátum zverejnenia: 21.9.2016