Vodič / skladník

NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o.

Piešťanská 31/A, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz tovaru zákazníkom v rámci SR
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- evidencia PHM
- manipulácia s tovarom v sklade

Práca v stabilnej spoločnosti na dobu neurčitú.
Stravné lístky.
Príplatky za odpracované sviatky.
Zaškolenie a ďalšie vzdelávanie.
Práca v dobrom kolektíve.

Miestom vykonávania práce je sklad spoločnosti NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o., Nové Mesto nad Váhom. V prípade, že spĺňate naše požiadavky a naša ponuka Vás zaujala, pošlite Váš životopis na e-mailovú adresu uvedenú v kontaktoch. Do predmetu mailu dajte názov tohto inzerátu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Podmienkou je vodičský preukaz skupiny "C".
Kvalifikačná karta vodiča platná ešte minimálne dva roky.
Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča.
Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča.
Skúsenosť so sortimentom hutného materiálu výhodou.
Fyzická zdatnosť, spoľahlivosť, pracovitosť.
Chuť do práce.
Flexibilita.
Manuálna zručnosť.

Spoločnosť NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. patrí medzi najvýznamnejších skladovateľov a predajcov nehrdzavejúceho hutného materiálu na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2773852  Dátum zverejnenia: 20.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou