Firemný senior právnik s aktívnou angličtinou

NEPI Slovakia Management s.r.o.

Miesto práce
Veľká okružná 59A, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na právnych zadaniach a dokumentoch vyplývajúcich z činnosti spoločnosti
- Príprava a pripomienkovanie nájomných, servisných a dodávateľských zmlúv
- Príprava právnych stanovísk a podaní na súdy, štátne orgány
- Vymáhanie pohľadávok
- Zastupovanie na súdoch
- Zabezpečovanie jednotlivých oblastí právnej agendy podľa pokynov nadriadeného

- Mobil
- Gastrolístky plne hradené zamestnávateľom
- Trinásty plat
- Home-office
- Prax v medzinárodnej korporácii v oblasti správy, nájmu a developmentu obchodných centier

ŽIVOTOPISY ZASIELAŤ VÝLUČNE V ANGLICKOM JAZYKU, pozícia nie je vhodná pre absolventa, požadujeme prax 6 - 7 rokov v oblasti realitného trhu, developmentu a správy nehnuteľností

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

6

- Elegantné vystupovanie
- Schopnosť pracovať bez chýb a kreatívne navrhovanie právnych riešení
- Vždy aktuálne informovaný o nových právnych úpravách a ich implementácii

Spoločnosť Nepi Rockcastle je európska realitná spoločnosť zaoberajúca sa nehnuteľnosťami v rámci CEE. Spoločnosť sa zameriava na investície do dominantných alebo potenciálne dominantných maloobchodných aktív, ale pri vhodnej príležitosti takisto investuje do kancelárskych a priemyselných nehnuteľností. Investičná stratégia je zameraná na dlhodobé prenájmy. Skupina integrovane kombinuje správu nehnuteľností a aktív, ako aj investičné a rozvojové schopnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2773286  Dátum zverejnenia: 19.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou