Robotník v ortopedickej výrobe

NEOPROT spol. s r.o.

Miesto práce
Kvetoslavov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
880 - 1 100 EUR/mesiacUvedená základná mzda je len minimum, ktoré môže zamestnanec mesačne zarobiť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC fréz, príprava materiálu na zhotovovanie ortopedickoprotetických vložiek a pomôcok pre nohu.

- dovolenková a vianočná mzda podľa hospodárskych výsledkov
- firemné vzdelávanie
- možnosť profesného rastu
- sociálne benefity
- príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
- pružná pracovná doba
- iné bonusy

Spoločnosť PENSEN, s. r. o. hľadá zamestnanca na výrobu a zhotovovanie ortopedických vložiek na mieru s miestom výkonu práce v Kvetoslavove.
Žiadosti spolu so životopisom zasielajte e-mailom na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obuvník, protetik, mechanik, technik, strojár, stolár, zdravotník,

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Samostatný, zručný, šikovný, spoľahlivý, komunikatívny so zodpovedným prístupom k práci, empatický a ochotný vzdelávať sa.

Vodičský preukaz sk. B výhodou.

Firma NEOPROT spol. s r. o. sa zaoberá výrobou individuálne zhotovovaných ortopedickoprotetických pomôcok a výdajom zdravotníckych pomôcok.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 448528  Dátum zverejnenia: 6.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac