Projektant pre železničné stavby - pracujte na unikátnych projektoch

Neohunter | Recruitment-as-a-Service

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
3 000 - 3 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností a potrebných osvedčení kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú a stále sa rozrastajúcu inžiniersko-konzultačnú firmu s viac ako 140 zamestnancami, hľadáme kandidátov na pozíciu Projektant pre železničné stavby.

Spoločnosť ponúka stabilné zázemie silnej spoločnosti, ktorá má zaistenú prácu na naozaj zaujímavých projektoch na niekoľko rokov.

Zodpovednosť budete mať za:

  • Samostatné vytváranie a hodnotenie rôznych fáz projektej dokumentácie pre koľajové stavby
  • Riadenie komplexných projektov v oblasti železničných stavieb
  • Dozor a koncepčné riešenia železničnej infraštruktúry v koordinácii s ostatnými odbormi
  • Konzultácie s investičnými partnermi a relevantnými inštitúciami
  • Autorský dozor nad realizáciou projektu

  • 5 dni dovolenky naviac
  • 2 dni sick days
  • Možnosť práce z domu po zaškolení
  • Bonusy vyplácané 2x do roka v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti
  • Referral bonus za odporúčanie nového kolegu
  • Práca na zaujímavých a stabilných dlhodobých projektoch
  • Pekné kancelárie v jednom z najlepších coworking priestorov v Bratislave
  • Kultúra firmy postavená na dôvere
  • Pravidelné teambuilding akcie
  • Dlhoročná spolupráca ľudí v tíme
  • Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej firmy
  • Možnosti rýchleho profesionálneho rastu na senior pozíciu
  • Firmou podporované profesionálne vzdelávanie sa a certifikácie
  • Úhrada členských príspevkov autorizovaných osôb
  • Príležitosť stáť pri budovaní celej pobočky na SR
  • Moderný prístup k projektom (práca s BIM platformou)
  • Špičkové SW zázemie a potrebné nástroje na prácu
  • Potrebné licencie pre každého pracovníka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Inžiniersko-konzultačná firma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Skúsenosti s návrhmi železničných stavieb sú plusom
  • Ovládanie CAD systémov (AutoCAD, Microstation) a znalosť projektovej dokumentácie
  • Znalosť MS Office (Excel, Word na základnej úrovni)
  • Zorientovanosť v príslušnej legislatíve a normách
  • Autorizácia SKSI / ČKAIT v oblasti dopravných stavieb je výhodou
  • Schopnosť efektívne prezentovať a obhájiť navrhované riešenia
  • Zodpovedný prístup a koordinačné schopnosti pri riešení veľkých projektov
  • Jazykové znalosti sú výhodou
  • Chuť neustále sa učiť a deliť sa o svoje poznatky s tímom
  • Vodičský preukaz sk. B (terénne obhliadky sú súčasťou práce)

Prepájame skvelé projekty s TOP špecialistami.

Využite naše dlhoročné skúsenosti v oblasti medzinárodného recruitmentu. Zameriavame sa na špecifické náborové potreby našich klientov. Spoločnostiam poskytujeme komplexné poradenstvo pri nastavení náborovej stratégie. Kandidátom umožňujeme presne zacieliť ich hľadanie práce a vybrať si projekt, alebo pozíciu podľa predstáv. Vyberte si z našich pozícií, alebo Vám radi poradíme a pomôžeme. Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Hubova
E-mail: poslať životopis
ID: 4800245  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac