Lekár s atestáciou vo všeobecnej chirurgii

Nemocnica Zvolen a. s.

Miesto práce
Kuzmányho nábrežie 28, okres Zvolen
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavé platové podmienky, upresnené na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný výkon diagnostickej a preventívno-liečebnej starostlivosti o pacientov podľa oddelenia.
Výkon odborných prác, poskytovanie konziliárnej činnosti pre nemocničné oddelenia.
Vedenie zdravotnej dokumentácie.
Plnenie ďalších úloh podľa pokynov primára oddelenia, výkonného riaditeľa a námestníka pre zdravotnú starostlivosť.

Možnosť využitia firemnej permanentky na rôzne športoviská.
Teambuildingové akcie.
Práca v nadnárodnej, rastúcej, súkromnej spoločnosti.
Príjemné, moderné pracovné prostredie.

Odpovedať budeme uchádzačom, ktorí spĺňajú minimálne podmienky na vzdelanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

atestácia v odbore všeobecná chirurgia, gastroenterochirurgia vítaná

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Počet rokov praxe

10

Hľadáme atestovaných lekárov, ktorí chcú pracovať v modernej nemocnici, v príjemnom kolektíve a sú orientovaní na pacienta. Svedomitosť, zodpovednosť, empatický prístup k pacientom, komunikatívnosť by nemali lekárovi v našom zariadení chýbať.

Naším mottom a dlhodobým cieľom je vybudovanie modernej nemocnice s kvalitnou zdravotnou starostlivosťou a empatickým prístupom ku všetkým potrebám našich klientov. Na splnenie tohto predsavzatia sme potrebovali nemocnicu ekonomicky zastabilizovať a pripraviť ju na ďalší efektívny rozvoj, ktorý prinesie ľuďom v regióne istotu, že dostanú kvalitnú a rýchlu lekársku pomoc.
Od 1.7. 2010 začala spoločnosť AGEL SK a.s. člen skupiny AGEL prevádzkovať nemocnicu vo Zvolene, ktorá jej bola odsúhlasená Banskobystrickým samosprávnym krajom do prenájmu, nájomnou zmluvou v ktorej je zahrnutý celkový hmotný aj nehmotný majetok.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2461318  Dátum zverejnenia: 5.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavé platové podmienky, upresnené na pohovore.