Praktická sestra – asistent na operačnej sále

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.

Miesto práce
Satinského, Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
1 029,35 - 1 501,64 EUR/mesiacHrubá mzda sa skladá zo základnej zložky mzdy zamestnanca na základe zákona č. 578/2004 Z. z., t.j. podľa vzdelania a dĺžky praxe + variabilná zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborná práca na operačných sálach pod vedením sestry spojená s prípravou na operačný výkon. Odborná ošetrovateľská starostlivosť o pacienta v perioperačnom období.

Rôzne zamestnanecké benefity na základe platnej Kolektívnej zmluvy. Možnosť využitia MultiSport karty. Príspevok zamestnávateľa na DDS.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SZŠ – praktická sestra - asistent

zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť

Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 780297  Dátum zverejnenia: 12.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 029,35 EUR/mesiac