Samostatný strážny

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a ÚVTOS

Miesto práce
Súdna 15, Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
podľa zákona 73/1998 Z.z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon samostatnej strážnej činnosti v služobnom pomere príslušníka ZVJS.
(podrobne na informatívnom pohovore, všetci uchádzači budú pozvaní na pohovor)

Stabilné zamestnanie, služobný pomer ozbrojeného zboru, istota, pravidelný príjem, dovolenka naviac, sociálny program, rehabilitácia, stravovanie a iné

Uchádzač, ktorý požiada o prijatie, bude pozvaný na informatívny pohovor, kde sa dozvie bližšie informácie.

Požiadavky na zamestnanca

Uchádzač (občan SR starší ako 21 rokov) o služobný pomer musí spĺňať podmienky uvedené v § 14 a § 14a zákona č. 73/1998 Z.z. (bližšie na informatívnom pohovore)

Zabezpečovanie nemocničnej zdravotnej starostlivosti pre obvinených a odsúdených.
Výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti obvinených a odsúdených.
Liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre personál.

Súdna 15
911 96 Trenčín
ID: 2485649   Dátum zverejnenia: 3.11.2016