Sestra so špecializáciou

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Od 997 EUR/mesiac997,00 EUR je nástupný plat, po absolvovaní základného odborného vzdelania min. 1 305,00 EUR, so započítateľnou odbornou praxou až do výšky 1968,50 EUR + osobný príplatok po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie ošetrovateľskej zdravotnej starostlivosti sestry v špecializovanom nemocničnom zariadení.
Vyžadovaná špecializácia podľa Prílohy č. 3 Časť D písm. a) nariadenia vlády SR č. 296/2010 Z. z.
(https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2010/296/20210101#prilohy)

* stabilné zamestnanie,
* možnosť kariérneho rastu,
* garantovaný nárast služobného platu v závislosti od dĺžky odbornej praxe o 6,1 %,
* 6 týždňov dovolenky, 1 týždeň dodatkovej dovolenky,
* 2 týždňová rehabilitácia (od 35 rokov veku),
* vlastné kvalitné a zdravé stravovanie za 6.-€/mesiac,
* bezplatná možnosť využívania posilňovne, plavárne, sauny,
* vlastné rekreačné zariadenia s bazénom a wellness,
* výhodný sociálny systém.

Všetci uchádzači, ktorí pošlú žiadosť a životopis budú pozvaní na informatívny pohovor, voľná pozícia je miestom v služobnom pomere príslušníka ZVJS, tzn. uchádzač musí okrem odbornej spôsobilosti spĺňať podmienky pre prijatie do služobného pomeru.

Podmienky prijatia (§ 14 ods. 1 zákona č. 73/1998 Z. z.):
bezúhonnosť; spoľahlivosť; zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon služby; ovládanie štátneho jazyka; trvalý pobyt na území Slovenskej republiky; spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu; apolitickosť; zákaz inej zárobkovej činnosti ku dňu prijatia, vek minimálne 21 rokov.

Vzhľadom na pandemickú situáciu, budú uchádzači oboznámení s termínom pohovoru a zároveň pozvaní najneskôr 7 dní pred jeho konaním. Súčasťou informatívneho pohovoru je previerka fyzickej zdatnosti (absolvujú len muži do 50 rokov a ženy do 40 rokov) a previerka ovládania štátneho jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Prax na pozícii/v oblasti

5

Na uvedenú pozíciu sa požaduje odborná spôsobilosť na výkon špecializovaných odborných činností podľa § 11 ods. 1 písm. b) alebo §78 ods. 3 nariadenia vlády SR č. 296/2010 Z. z. (t. j. do roku 2005 ukončené úplne stredoškolské vzdelanie + pomaturitné špecializačné štúdium PŠŠ, po roku 2005 vysokoškolské vzdelanie I. stupňa a diplom na ľubovoľný špecializačný odbor v ošetrovateľstve).

Vyrovnaný postoj k pracovnému zaťaženiu, samostatnosť, spoľahlivosť.

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín je jediným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v rámci Zboru väzenskej a justičnej stráže. Medzi základné úlohy patrí najmä zabezpečenie zdravotnej starostlivosti pre väznené osoby, príslušníkov zboru, zamestnancov zboru a iné osoby, výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti väznených osôb, liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre príslušníkov zboru a zamestnancov zboru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2399578  Dátum zverejnenia: 20.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 997 EUR/mesiac