Lekár

Nemocnica pre obvinených a odsúdených a ÚVTOS

Miesto práce
Súdna č.15, 911 96 Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
1250 - 1950 EUR/mesiac, (výšku ovplyvňuje prípadná špecializácia a započítateľná odborná prax.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Služobný pomer - poskytovanie lekárskej zdravotnej starostlivosti

Služobný pomer, sociálny program, istota zamestnania, dovolenka a rehabilitácia naviac, a iné.

V prípade záujmu je nutné poslať žiadosť a životopis (stačí e-mailom) Uchádzači budú pozvaní na informatívny pohovor.(Prípadne sa telefonicky informujte o bližších podmienkach)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač musí spĺňať zákonné podmienky uvedené v § 14 a 14a zákona č. 73/1998 o služobnom pomere. Špecializácia v niektorom odbore vnútorného lekárstva výhodou. Ostatné na osobnom pohovore.

Zabezpečovanie nemocničnej zdravotnej starostlivosti pre obvinených a odsúdených.
Výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti obvinených a odsúdených.
Liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre personál.

Súdna 15
911 96 Trenčín
ID: 1750740   Dátum zverejnenia: 13.10.2016