Samostatný odborný -účtovník

Nemocnica Poprad, a.s.

Miesto práce
Nemocnica s poliklinikou Poprad, Banícka 803, Poprad
Termín nástupu
dohodou
Od 1 233,6 EUR/mesiac- celková výška mzdy bude závisieť od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné účtovanie interných dokladov

- mesačné uzávierky skladov

- vystavovanie odberateľských faktúr

- mesačné párovanie účtov

- kontrola a evidencia záväzkov a pohľadávok

- zodpovednosť za vedenie účtovníctva podľa platných predpisov

- kontrola a príprava na spracovanie DPH, kontrolného výkazu

- spolupráca pri spracovaní ročnej závierky

- príprava podkladov a účasť na auditoch spoločnosti

- ostatné činnosti súvisiace s účtovaním

- DDP

- možnosť ubytovania

- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o účasť na výberovom konaní,
- profesijný životopis,
- overené kópie dokladov o vzdelaní,
- výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace alebo čestné vyhlásenie o bezúhonnosti, ktoré vybraný uchádzač nahradí originálom výpisu z registra trestov,
- písomný súhlas uchádzača v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov na spracovanie a evidovanie osobných údajov pre potreby výberového konania.

Prihlášky s označením „Výberové konanie – samostatný odborný referent-účtovník - neotvárať“ doručte osobne alebo doporučenou zásielkou na adresu:

ORĽZ
Banícka 803/28, 058 45 Poprad

Prihlášky bez úplných požadovaných dokladov alebo doručené po termíne uzávierky nebudú zaradené do výberového konania.

Termín uzávierky prihlášok do výberového konania je 03.05.2024.
Termín a miesto výberového konania bude prihláseným uchádzačom písomne oznámený.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.5.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- precíznosť

- aktívny, zodpovedný prístup

- flexibilita
- usilovnosť
- dôveryhodnosť
- pracovitosť​

Poskytovanie ambulantnej, ústavnej zdravotnej starostlivosti a lekárenskej starostlivosti

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Beáta Ružbacká
E-mail: poslať životopis
ID: 4812405  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 233,6 EUR/mesiac