Sestra pri lôžku

NEMOCNICA Handlová - 2. súkromná nemocnica, s.r.o.

Miesto práce
SNP 26, 972 51 Handlová, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečovať aktívnu, individualizovanú a komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť metódou ošetrovateľského procesu,
uplatňovať v ošetrovateľskej praxi poznatky získané výskumom, ktoré sú v zhode s etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a právami pacienta, rešpektovať a plniť pokyny vedúcej sestry a lekára

príjemné pracovné prostredie, možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

oddelenie dlhodobo chorých

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme nemocnicou rodinného typu čo znamená, že najvyššou prioritou je pre nás rodina. Tejto filozofii sme prispôsobili celý chod našej nemocnice, návštevné hodiny, konzultačné hodiny, prístup lekárov, sestier a celého personálu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1436679  Dátum zverejnenia: 17.12.2014