Pôrodná asistentka

Nemocnica Alexandra Wintera

Nemocnica Alexandra Wintera n.o., Winterova 66, Piešťany, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú špecifikované na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon pracovných činností pôrodnej asistentky na gynekologicko-pôrodníckom oddelení,
- práca na zmeny - nepretržitá prevádzka.

- perspektíva odborného napredovania a stabilita pracovného miesta.

Informácie o výberovom konaní

Informácie u námestníčky pre ošetrovateľskú starostlivosť:
Mgr. Dagmar Šauliková
tel. č.: 033 7955 302
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- pôrodná asistencia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax a získaná špecializácia v odbore - výhodou ale nie podmienkou,
- znalosť PC: je potrebná (úroveň - pokročilá),
- samostatnosť, zodpovednosť, nekonfliktnosť, empatia, pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam, záujem o odborný a osobnostný rast, korektnosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi.

Nemocnica Alexandra Wintera n.o. je zdravotníckym zariadením v kúpeľnom meste Piešťany a poskytuje zdravotnú starostlivosť v 7 lôžkových oddeleniach a 31 špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje výučbu študentov Fakulty zdravotníckych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2544497  Dátum zverejnenia: 3.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú špecifikované na osobnom stretnutí