Kurýr- prodejce (práce s bydlením)

Němcova selksá mlékárna Radonice, spol. s r. o.

Místo práce
Radonice, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:

  • Schopnost komunikovat se zákazníkem, protože prodej je hlavně o komunikaci a příjemném vystupování.

  • Dochvilnost- Naše prodejny jezdí na čas, proto je nutné, abyste prodejní časy doržovaly a zákazníci na Vás nemuseli čekat.

  • Řidičský průkaz sk. B a zkušenosti s řízením- Dostanene k ruce dodávku, takže umět řídit je hlavní. Pokud nemáte zkušenost s řízením dodávek, tak se nic neděje, vše Vás naučíme.

  • "Proříznutou pusu", protože ta prodává a čím víc prodáte, tím víc si také vyděláte.

Nabízíme:

  • Nadprůměrné platové ohodnocení 30.000-50.000Kč (v závislosti na výsledcích prodeje). Budete hodnocení provizí z uskutečněných tržeb, takže čím více zboží prodáte, tím větší výplatu dostanete.

Náplň práce:

  • Od nás dostanete firemní dodávku a vyrazíte na již vytvořené pravidelné rozvozové trasy. Kažá z tras má cca 25-30 zastávek, kde obsloužíte zákazníky a prodáte jim námi nabízené zboží (farmářské výrobky).

  • Ne všechny zastávky fungují do nekonečna. Bude tedy i na Vás, abyste se snažili své trasy vylepšovat a hledat nové obchodní příležitosti.

Více informací o projektu Mléko z farmy: www.mlekozfarmy.cz, www.nakupzfarmy.cz

Pracovní doba je individuální- záleží na obchodním zástupci, jaké bude podávat výkony.

Informace o náboru

ID: 2984796  Dátum zverejnenia: 23.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.