PLC programátor

Nemak Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nemak Slovakia s.r.o., Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Od 1 400 EUR/mesiac• zahŕňa v sebe : základná mzda od 1120 € + prémie + doch. bonus (záleží od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva samostatné, čiastkové aj celkové riadenie prác pri montáži, zoraďovaní, opravách, renovácii, diagnostike porúch a oživovaní elektronických zostáv a systémov
- programovanie a správa programov strojného zariadenia

• 13. a 14. plat
• odmeny za vernosť po 1 roku v pracovnom pomere
• odmena za dochádzku (bez PN, OČR, návštevy u lekára, bez neospravedlnenej
absencie) 100€ / mesačne
• poukážky na regeneráciu pracovnej sily 120 € / polročne
• bonus za odporučenie nového kolegu 350 €
• príspevky za darovanie krvi, zľavy na športové a kultúrne podujatia
• príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,25 % z hrubého príjmu

Ponúkame perspektívnu a stabilnú prácu v atraktívnom pracovnom prostredí nadnárodnej spoločnosti s motivujúcim odmeňovaním /vrátane 13. a 14.platu/a bohatým sociálnym programom, jazykové a odborné vzdelávanie, možnosť cestovať v rámci získavania skúseností do sesterských závodov.

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte na e-mail: [email protected] alebo na adresu: Personálne oddelenie, Vieska 394, 965 01 Ladomerská Vieska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro-technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- odborná spôsobilosť elektrikára min § 21
- znalosť systému Simatic Step 7, Tia portal 11 a vyššie
- znalosť práce s operačným panelom + WIN CC flexible- technické myslenie
- manuálne zručnosti súvisiace s pracovnou pozíciou
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť
- prax v zlievarenskom alebo automobilovom prostredí vítaná

Nemak Slovakia s.r.o. - so sídlom v Žiari nad Hronom je popredným poskytovateľom inovatívnych riešení znižovania hmotnosti vozidiel pre svetový automobilový priemysel so zameraním na vývoj a výrobu hliníkových komponentov pre pohonné jednotky a časti karosérií.
Produkty sa vyrábajú technológiou gravitačného liatia do kokíl a zodpovedajú najvyšším kritériám kvality v automobilovom priemysle.
Spoločnosť rozširuje nielen svoje existujúce kapacity v oblasti hláv valcov, ale zároveň hľadá pre svoju divíziu v oblasti výroby štrukturálnych komponentov vhodných kandidátov so skúsenosťami s vysokotlakovým liatím.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3157546  Dátum zverejnenia: 14.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac