Procurement Analyst / Buyer

Nemak Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1100€ + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje nákup Investícii a služieb v súlade s potrebami spoločnosti, požiadavkami legislatívy a technických noriem
• vystavuje objednávky v SAPe na investície a služby
• vyhodnocuje cenové ponuky k objednávkam
• pripravuje reporty a podklady k auditom
• vedie evidenciu objednávok a všetkých zmlúv
• spolupracuje pri preclení dodávok zo zahraničia, pri inventarizácii majetku
• pri reklamáciách kvality a kvantity vystavuje reklamáciu na dodávateľa, ktorú vedie do jej ukončenia

-13. a 14. plat po skúšobnej dobe v 100% výške
- odmeny za vernosť po 1roku v pracovnom pomere
- odmena za dochádzku 115€ / štvrťročne
- bonus za odporučenie nového kolegu 350€
- príspevky pre deti zamestnancov do táborov, ŠvP, za darovanie krvi, zľavy na športové a kultúrne podujatia
- príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,25 % z hrubého príjmu

Životopisy posielajte najneskôr do 15.10.2018 na email: [email protected] alebo na adresu: Personálne oddelenie, Ladomerská Vieska 394, 965 01 Žiar nad Hronom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• prax na podobnej pozícií výhodou
• nemecký jazyk - výhodou
• MS Office s dôrazom na prácu v Exceli
• práca v systéme SAP výhodou
• komunikačné a organizačné schopnosti
• logické a analytické myslenie
• schopnosť pracovať v tíme, pracovať pod tlakom
• spoľahlivosť, flexibilita
• proaktívny prístup k riešeniu problémov

Nemak Slovakia s.r.o. - so sídlom v Žiari nad Hronom je popredným poskytovateľom inovatívnych riešení znižovania hmotnosti vozidiel pre svetový automobilový priemysel so zameraním na vývoj a výrobu hliníkových komponentov pre pohonné jednotky a časti karosérií.
Produkty sa vyrábajú technológiou gravitačného liatia do kokíl a zodpovedajú najvyšším kritériám kvality v automobilovom priemysle.
Spoločnosť rozširuje nielen svoje existujúce kapacity v oblasti hláv valcov, ale zároveň hľadá pre svoju divíziu v oblasti výroby štrukturálnych komponentov vhodných kandidátov so skúsenosťami s vysokotlakovým liatím.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2894195  Dátum zverejnenia: 26.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100€ + prémie