Technik investičného oddelenia

Nemak Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ladomerská Vieska 394, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a realizácia investičných projektov
- príprava špecifikácií a dopytov
- vecná kontrola došlých faktúr a vykonaných prác
- prevzatie zariadenia od dodávateľa a podpis preberacieho protokolu)
- odovzdanie prebratého zariadenia zodpovednému pracovníkovi vo výrobe
- finančná kontrola schválených budgetov
- spolupracuje s centrálnym plánovaním oddelením pri tvorbe investičných budgetov pre nové produkty
- zodpovedá za vypracovanie návrhu investičného budgetu pre NS na základe potrieb výroby
- zodpovedá za vypracovanie technickej špecifikácie dopytov
- zodpovedá za plánovanie a realizáciu schválených investičných zámerov

Ponúkame perspektívnu a stabilnú prácu v atraktívnom pracovnom prostredí nadnárodnej spoločnosti s motivujúcim odmeňovaním /vrátane 13. a 14.platu/a bohatým sociálnym programom, jazykové a odborné vzdelávanie, možnosť cestovať v rámci získavania skúseností do sesterských závodov.

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte na e-mail: [email protected] alebo na adresu: Personálne oddelenie, Ladomerská Vieska 394, 965 01 Žiar nad Hronom. Termín posielania žiadostí do: 1.12.2017.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, hutníctvo - technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Certifikáty ISO OHSAS,ISO 14001,ISO 50001
- analytické a technické myslenie
- precíznosť
- tímová práca
- práca s MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)

Nemak Slovakia s.r.o. - so sídlom v Žiari nad Hronom je popredným poskytovateľom inovatívnych riešení znižovania hmotnosti vozidiel pre svetový automobilový priemysel so zameraním na vývoj a výrobu hliníkových komponentov pre pohonné jednotky a časti karosérií.
Produkty sa vyrábajú technológiou gravitačného liatia do kokíl a zodpovedajú najvyšším kritériám kvality v automobilovom priemysle.
Spoločnosť rozširuje nielen svoje existujúce kapacity v oblasti hláv valcov, ale zároveň hľadá pre svoju divíziu v oblasti výroby štrukturálnych komponentov vhodných kandidátov so skúsenosťami s vysokotlakovým liatím.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2439706  Dátum zverejnenia: 1.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou