Obchodný zástupca - papierenský a darčekový sortiment

Nekupto s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.11.2020
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca obchodného zástupcu
- komplexná starostlivosť o existujúcich klientov, pravidelné návštevy v regióne
- celkový rozvoj zvereného regiónu
- aktívne vyhľadávanie nových klientov
- príjem a spracovanie objednávok od klientov, reporting
- stabilná, samostatná a zodpovedná práca

- dôkladné úvodné zaškolenie na produkty
- benefity ponúkané spoločnosťou
- služobné vozidlo
- služobný mobilný telefón
- školenia a tréningy

Pokiaľ je táto ponuka pre Vás výzvou k sebarealizácií a ďalšiemu Vášmu rastu, radi pracujete v silnej spoločnosti, staňte sa súčasťou úspešného tímu, ktorý vám umožní profesný a osobný rast. Životopis nám prosím pošlite na mail: [email protected]

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Nekupto, s r.o., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zak. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Access - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

2

- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- spoľahlivosť, lojalita, vysoké pracovné nasadenie
- obchodný cit a umenie predať
- chuť a snaha učiť sa
- ideálny uchádzač Nitrianský kraj

Líder na trhu v oblasti impulzivných darčekov a dekoračného obalového materiálu. Spoločnosť má vybudovanú silnú pozíciu v SR a ČR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3073066  Dátum zverejnenia: 31.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac