Predajkyňa/krajčírka DIEGO Trenčín

Neila, s.r.o.

Miesto práce
Soblahovská 3161, bývalá COOP Jednota, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
priemerne 750 € - základ a motivujúce odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- otváracie hodiny od 9:00 do 18:00
- predaj bytového textilu a doplnkov
- aktívna komunikácia so zákazníkmi
- navrhovanie krajčírskych úprav záclon a závesov
- prezentácia tovaru a styling
- poskytovanie informácii o tovare
- obsluha pokladničného systému a platobného terminálu
- základná administratívna práca na PC

- zázemie úspešnej stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- zaujímavá práca v príjemnom priateľskom prostredí
- zaškolenie, zapracovanie a podpora
- firemné akcie
- práca na hpp

Informácie o výberovom konaní

Nástup dohodou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme tých, ktorí spĺňajú naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, krajčír

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikačné schopnosti, empatia
- reprezentatívna, dynamická, pozitívna osobnosť
- príjemné vystupovanie s orientáciou na zákazníkov
-výučný list v odbore krajčírka alebo SŠ odborné vzdelanie
- znalosť textilných materiálov a záujem o bytový dizajn
- znalosť práce na PC

Pobočka nadnárodnej spoločnosti DIEGO. DIEGO je dynamicky sa rozvíjajúci tím, ktorý vďaka svojim viac než 20 ročným skúsenostiam, svojou medzinárodnou obchodnou sieťou zohráva rozhodujúcu úlohu na trhu laminátových podláh, kobercov, PVC podláh, záclon, tapiet a ich doplnkov. DIEGO v súčasnosti predstavuje medzinárodnú franchisovú sieť s obratom viac ako 50 miliónov Eur. Zákazníci si môžu zakúpiť tovar vynikajúcej kvality za výhodnú cenu v skoro 150 predajniach na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2703180  Dátum zverejnenia: 28.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: priemerne 750 € - základ a motivujúce odmeny