Jednoduchá kancelárska práca - Sereď a Nitra ( telefonický operátor/-ka)

Neila, s.r.o.

Trnavská cesta 6, Sereď (areál Sad pri Sedite); Štúrova 22, Nitra (VBC NR), Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
3 EUR/hodina, + provízie a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v klimatizovaných priestoroch v Nitre a v Seredi, ide o telefonické kontaktovanie klienta s akciovými službami od operátora roka O2. Máme záujem aj o študentov. Pracujeme od pondelka do piatku, víkendy a sviatky sú voľné. Pracovná doba od 8:30 do 15:30. Fixná hodinová mzda 3€ a prémie, priemer 500€ a viac. Práca na DVP aj HPP. Nástup možný ihneď, prípadne dohodou.

• Garantovaná hodinová mzda,
• atraktívne výkonnostné odmeny,
• predajné a argumentačné školenia na firemné náklady,
• školenia psychológie predaja,
• získanie skúseností v oblasti telekomunikácií a obchodu,
• možnosť kariérneho rastu,
• moderné a komfortné pracovné prostredie, vrátane klimatizácie,
• zamestnanecké teambuildingové akcie a výhody,
• predchádzajúce skúsenosti s predajom nie sú podmienkou,
• dynamický tím a dobrý kolektív.

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Kontakt: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky :
• Komunikačné schopnosti, chuť učiť sa a kariérne rásť,
• Spoľahlivosť, dôslednosť a vytrvalosť,
• minimálne stredoškolské vzdelanie,
• samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita,
• príjemné vystupovanie,
• serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť,
• predchádzajúce skúsenosti v obchode niesu podmienkou,
• loajalita,
• samostatnosť a rozhodnosť,
• pracovné nasadenie,
• schopnosť sebamotivácie.

Pobočka nadnárodnej spoločnosti DIEGO. DIEGO je dynamicky sa rozvíjajúci tím, ktorý vďaka svojim viac než 20 ročným skúsenostiam, svojou medzinárodnou obchodnou sieťou zohráva rozhodujúcu úlohu na trhu laminátových podláh, kobercov, PVC podláh, záclon, tapiet a ich doplnkov. DIEGO v súčasnosti predstavuje medzinárodnú franchisovú sieť s obratom viac ako 50 miliónov Eur. Zákazníci si môžu zakúpiť tovar vynikajúcej kvality za výhodnú cenu v skoro 150 predajniach na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1576257  Dátum zverejnenia: 27.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 EUR/hodina, + provízie a bonusy