Real Estate Broker - Bratislava

Negotiant s.r.o.

Záhradnícka 27, 811 07 Bratislava - Staré Mesto, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
06.01.2014
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností k predaju alebo prenájmu
- vykonávanie obhliadok nehnuteľností
- komunikácia s klientmi
- starostlivosť o už zazmluvnených klientov

Hľadáme realitného makléra so špecializáciou na rezidenčné nehnuteľnosti (byty, domy), ale aj na nebytové priestory (administratívne budovy, obchodné priestory)

Bezplatné vzdelávanie, karierny rast, možnosť povýšenia na vyššiu pozíciu s možnosťou získania a otvorenia vlastnej pobočky.

Záujemcovia o prácu pre región Bratislava prosím posielať životopis na email:
[email protected]

- prijímacie kolá - 1 až 2
- posielajte životopisy v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovania, komunikatívnosť, zodpovednosť, znalosť vyjednávacích techník, prax výhodou

Sprostredkovateľská a vývojárska spoločnosť:

- vývoj webových aplikácii - CMS, CRM, ERP, internetové a intranetové webové aplikácie, dynamické alebo statické webové prezentácie, SEO, SEM, návrhy designu, outsourcing správy sietí,
- realitná činnosť - sprostredkovanie predaja a nájmu nehnuteľností na Slovensku.
- ďalšie informácie o našej spoločnosti nájdete aj na sociálnych sieťach
ID: 1086063  Dátum zverejnenia: 4.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 2000 EUR/mesiac