Údržbár / elektrikár

Nefab Packaging Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ulica Zeppelina 2, Levice
Termín nástupu
ihneď
5,3 EUR/hod.Kvartálne prémie, dochádzkový bonus, náborový bonus, osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za výkon práce v pridelenom technickom úseku
- Zodpovednosť za zabezpečenie:
o Bezporuchového chodu strojov a zariadení a za bežné elektro-údržbárske práce
o Realizácie preventívnej údržby na strojoch a zariadeniach
o Realizácie plánovaných opráv a údržby na strojoch a zariadeniach
o Konzultácie a realizácie zlepšovacích návrhov na strojoch a zariadeniach
o Kotolníckej práce, evidenciu a dohľad na zariadeniach kotolne
o Spolupráce pri revíziách VTZ a pri evidencii správ revízií
o Prevádzkyschopnosti strojov a zariadení VTZ, kompresorov, filtračných zariadení odsávania, kotolne a sila
o Dopĺňanie údajov evidencie porúch strojov a zariadení
o Elektrickej údržby a opráv na strojoch a zariadeniach a súčinnosť pri vykonávaní odborných elektrických prác
o Opravy, montáž, udržiavanie a manipuláciu na elektrotechnických zariadeniach
o Čítanie riadkových schém - technickej dokumentácie a odstraňovanie revíznych porúch
o Kontroly a obchôdzkovej činnosti na strojoch na začiatku zmeny
o Pohotovostnej služby počas nočnej, víkendovej a sviatočnej zmeny
o Spolupráce pri objednávaní prevádzkových látok a ND

Ak si kvalitný človek s potenciálom rastu a tímový hráč s potrebnou flexibilitou, ponúkame Ti:
- Stabilné miesto vo švédskej nadnárodnej spoločnosti
- Zaujímavé platové podmienky
- Možnosti vzdelávania
- Prácu v kvalitnom tíme

Informácie o výberovom konaní

Vaše CV + motivačný list posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

MS Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

5

Osvedčenie podľa Vyhlášky č. 508/2009 Z.z., § 22 alebo § 23, technické zručnosti, základné znalosti technických predpisov a noriem, znalosť čítania technickej dokumentácie, platné oprávnenia a odborné spôsobilosti nevyhnutné k výkonu pracovnej pozície, práca s vyhradenými zariadeniami a tlakovými nádobami, riešenie problémov, analytické myslenie, pozitívny a profiremný postoj, tímový prístup k práci, komunikačné zručnosti, ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke - ranné a poobedné zmeny, prax na úseku údržby vo výrobnom podniku výhodou.

Spoločnosť Nefab je globálnym poskytovateľom priemyselných obalov, logistických a digitálnych služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1221425  Dátum zverejnenia: 3.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,3 EUR/hod.